Tyle osób obserwuje nas na FB - dołącz i Ty!

Kurs pływania na windsurfingu on line? Pewnie zadajesz sobie pytanie:

Serio on line? Czy to możliwe, żeby nauczyć się pływać na windsurfingu przez internet?

Wiesz co? Masz rację :) To niemożliwe. Musisz aktywnie pracować i ćwiczyć. Nie nauczysz się pływać przez internet, nic nie zastąpi odpowiedniej korekty, którą dostaniesz podczas lekcji. Uwagi na bieżąco przynoszą znacznie szybsze postępy. 

Szymon to po co robisz kolejne lekcje? 

Bo im więcej zmysłów zaangażujesz w proces nauki, im bardziej się zaangażujesz, powtórzysz materiał w domu, wyobrazisz sobie ruch, którego się uczysz...

...tym szybciej zrobisz postępy! 

Dlatego, abyś przypomniał sobie co robiłeś na lekcji, przygotował się przed kolejnymi zajęciami, udostępniam Ci te darmowe materiały!  

 

Ćwiczenia przed nartami w domu

Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytania:

  • Powinienem jeździć kijkami czy bez?
  • Dlaczego część osób jeździ bez kijów?
  • Czy jazda bez kijków to kolejny etap w nauce?
  • Jeżeli z kijkami to jaką długość kijków wybrać?

 

Jeżeli kiedykolwiek zadawałeś sobie jedno z powyższych pytań to poniższy tekst jest dla Ciebie absolutnie obowiązkowy. Moim zdaniem powinieneś go wysłać i delikatnie zasugerować dokładne przeczytanie wszystkim tym, którzy jeżdżą bez kijków. Zapnij pasy... zaczynamy. 

 

Ćwiczenia przed nartami w domu

Po naszych ostatnich warsztatach skiturowych dla początkujących, powstał pomysł na ściągę. Podstawowy niezbędnik przed pierwszą skiturą. Zapoznaj się z nim, zapisz link. Przed kolejną turą przypomnij sobie na co należy zwrócić uwagę. Jak wybierasz się z kimś na wycieczkę i nie wiesz co mu napisać to po prostu wyślij mu tego linka. 

Tekst jest podzielony na dwie sekcje: przed skiturą i w czasie skitury. Niby podstawy, ale sprawdź sam o jak wielu rzeczach czasem zapominamy. 

 

Ćwiczenia przed nartami w domu

Pewnie o tym wiesz, że do nart należy przygotowywać się cały rok. Życie jednak pokazuje, że ta wiedza nie zawsze idzie w parze z faktycznym działaniem. Dlatego w grudniu wiele osób pisze:

"Szymon jadę w styczniu na narty, czy mogę coś jeszcze zrobić żeby przygotować się do sezonu narciarskiego? Chciałbym ten wyjazd w pełni wykorzystać i zmniejszyć ryzyko kontuzji. Pomożesz?"

Odpowiadam: pomogę - film na dole strony :) 

Jeżeli Ty też zadajesz sobie pytania: 

  • Jak przygotować nogi do nart?
  • Jakie ćwiczenia wykonywać przed nartami?
  • Jaki trening przed nartami zrobić? 
  • Jakie ćwiczenia przed nartami mogę robić w domu? 

 

To koniecznie zapoznaj się z tym krótkim programem (5 min). Na kanale YouTube ma już ponad 110 000 wyświetleń! Przeczytaj dokładnie, film na dole tekstu! 

Ćwiczenia przed nartami w domu

Na prawdę nie wiem jakim cudem nie trafiłem tu wcześniej. Mam wrażenie, że to idealny ośrodek do szkoleń narciarskich. Kilka szerokich niebieskich tras - idealnych na pierwsze skręty na nartach równoległych. Świetne "łączki" do nauki pierwszych kroków i dobra ściana dla bardziej wymagających narciarzy. 

Wszystko to spięte kilkoma wyciągami (w tym 3 krzesła). Ośrodek widać nowy, na moje potrzeby idealny. 

Nie zapowiada się na duże kolejki w sezonie, bo baza noclegowa niewielka, parkingi też. Tłumów tu nie ma, a to bardzo ważne przy szkoleniu długich skrętów. Z sprawdzonych źródeł wiem, że w zeszłym roku kolejek nie było! Zobacz jak dojechać do tego ośrodka poniżej. 

IV Warsztaty Skiturowe

Jeżeli nie znalazłeś dogodnego dla siebie terminu, zostaw swój email!

UWAGA STOP! Zostaw e-mail!
Oświadczam, że akceptuję Regulamin i zapoznałem się z Polityka Prywatności