Znasz to uczucie, gdy jakaś myśl kiełkuje w Twojej głowie, nie wiesz jak to ma do końca wyglądać, nie jesteś pewny czy to ma sens, ale jednocześnie nie daje Ci spokoju… Mówisz sobie ok robię… zobaczymy jak będzie… Dokładnie tak było 4 lata temu, gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się na Warsztatach Skiturowych na Rysiance!

Jesteśmy kilka dni po IV edycji tego wydarzenia i zdecydowanie mogę powiedzieć, że było warto podjąć ten krok! Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i moc pozytywnej energii- do zobaczenia w górach! Wszystkie zdjęcia już na Waszych mailach! Poniżej tylko mała zajawka tego co się działo w naszym ulubionym Schronisku na Rysiance <3

IV Warsztaty Skiturowe

Kilka dni temu miałem przyjemność uczestniczyć w bardzo ambitnym projekcie przejścia Tatr na skiturach... W skrócie: cel osiągnięty! W 4 dni pokonaliśmy trasę ok 100 km, w tym ok.10 000 metrów przewyższeń. Czas działania na śniegu ok. 40 -42 godziny. Start w Zdziarze na Słowacji i koniec Zuberec - Roháče - Spálená.

To była prawdziwa narciarska wyrypa... 

Poniżej zdjęcia i film (przewyższenia i trasa) z tego przedsięwzięcia.  

trawer tatr 2018

Dzięki zaangażowaniu jednego z uczestników naszego szkolenia na Rysiance przegotowaliśmy dla Was małą ściągę z dostępnymi ubezpieczeniami narciarskimi, które działają również poza trasą. Chciałbym, ten tekst był aktualny, dlatego będe bardzo wdzięczny za każdą uwagę i przesłane spstrzeżenie. Chętnie dodamy inne ubezpieczenia, czekamy na propozycje sprawdzonych polis.

ubezpieczenia narciarskie poza trasa

Wybierasz się do Szczyrku, chcesz spróbować czegoś o czym wszyscy mówią? Skitury, skitoury, skituring... To trafiłeś/aś na właściwy tekst! Zapoznaj się z nim do końca, a dowiesz się na co zwrócić uwagę rozpoczynając przygodę skiturową w Szczyrku.

W 2010 roku na naszej stronie internetowej zamieściłem formularz, w którym zadałem pytanie... Czy byłbyś/ byłabyś zainteresowana kursem skiturowym dla początkujących w Beskidach? 

W ciągu 3 miesięcy ponad 100 osób odpowiedziało tak!

Była to dla nas świetna informacja bo pomysł prowadzenia takich zajęć w Beskidach (Skrzyczne, Pilsko, Rysianka) już dawno chodził mi po głowie. I tak to się zaczęło... czytaj dalej a dowiesz się dlaczego wybór padł właśnie na Szczyrk! 

kurs skiturowy szczyrk

Cześć, kurs nauki jazdy na nartach już długi chodził mi po głowie... i w końcu znalazłem czas żeby przygotować dla Was kilka lekcji! Poniżej lekcje, które już są gotowe i możesz odtworzyć filmy na YT- koniecznie zobacz i udostępnij uczącym się! 

kurs nauki jazdy na nartach

Jeżeli nie znalazłeś dogodnego dla siebie terminu, zostaw swój email!

Oświadczam, że akceptuję Regulamin i zapoznałem się z Polityka Prywatności