Dzięki zaangażowaniu jednego z uczestników naszego szkolenia na Rysiance przegotowaliśmy dla Was małą ściągę z dostępnymi ubezpieczeniami narciarskimi, które działają również poza trasą. Chciałbym, ten tekst był aktualny, dlatego będe bardzo wdzięczny za każdą uwagę i przesłane spstrzeżenie. Chętnie dodamy inne ubezpieczenia, czekamy na propozycje sprawdzonych polis.

ubezpieczenia narciarskie poza trasa

Wybierasz się do Szczyrku, chcesz spróbować czegoś o czym wszyscy mówią? Skitury, skitoury, skituring... To trafiłeś/aś na właściwy tekst! Zapoznaj się z nim do końca, a dowiesz się na co zwrócić uwagę rozpoczynając przygodę skiturową w Szczyrku.

W 2010 roku na naszej stronie internetowej zamieściłem formularz, w którym zadałem pytanie... Czy byłbyś/ byłabyś zainteresowana kursem skiturowym dla początkujących w Beskidach? 

W ciągu 3 miesięcy ponad 100 osób odpowiedziało tak!

Była to dla nas świetna informacja bo pomysł prowadzenia takich zajęć w Beskidach (Skrzyczne, Pilsko, Rysianka) już dawno chodził mi po głowie. I tak to się zaczęło... czytaj dalej a dowiesz się dlaczego wybór padł właśnie na Szczyrk! 

kurs skiturowy szczyrk

Cześć, kurs nauki jazdy na nartach już długi chodził mi po głowie... i w końcu znalazłem czas żeby przygotować dla Was kilka lekcji! Zaczynamy od lekcji dla początkująch - koniecznie zobacz i udostępnij uczącym się! 

kurs nauki jazdy na nartach

Cześć, w tym roku sezon skiturowy rozpocząłem (poza wypadem na krótką wycieczkę https://youtu.be/6aC_Q1PSHeE) solidną dawką nowej wiedzy, na szkoleniu organizowanym przez Klub Skialpinistyczny KANDAHAR

Naszą bazą przez 4 dni był Centralny Ośrodek Szkolenia PZA - Betlejemka. Chyba najlepsze miejsce na realizowany temat szkolenia. W tej drewnianej chacie czuć, każdy podmuch górskiego powietrza (dosłownie czuć). Krótka relacja z tego szkolenia zobaczysz poniżej.  

kurs turystyki zimowej i lodowcowej

Cześć, na poczatku lipca zrealizowałem coś co bardzo długo chodziło mi po głowie, a mianowicie przejechanie polskiego wybrzeża na rowerze. W zeszłym roku zrobiłem trasę od granicy z Kaliningradem do Jastarni, więc w tym roku pozostała mi zachodnia część polskiego wybrzeża :) Zapraszam Cię do tekstu, w którym opisuję trasę, wrzucam pliki gpx i zamieszczam zdjęcia z trasy. Mam nadzieję, że będzie to przydatny poradnik dla osób wiebierających się na taką wycieczkę. 

Copyright 2009 - 2017 BeeActive.pl. All rights reserved. The Joomla! name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com